Väikelaen – Kodu väike laenud

Väikelaen on saadaval alates 2% kuus intressimääraga ning laenu taotlemine on kiire ja mugav. See laen on saadaval nii laenufirmadest kui ka pankadest, ning selle tagasimaksetähtaeg varieerub 6 kuu kuni 10 aasta vahel ning laenusumma ulatub 500 kuni 25000 euroni. Taotluse hindamine võtab tavaliselt aega 1-2 päeva.

Väikelaenud, meie TOP [juuni, 2024 ]

Vali soodsaim kodu väikelaen


Intress: ~5%
Periood: kuni
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: AB “Fjord Bank”
Loe rohkem...

Intress: alates 7,9%
Periood: kuni 84 kuud
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: 
Loe rohkem...

Intress: 6,9%
Periood: kuni 120 kuud
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: Coop Pank AS
Loe rohkem...

Väikelaenu taotlemise näpunäited

  • Koosta eelarveplaan ning veendu, et suudad laenumakseid regulaarselt tagasi maksta.
  • Uuri erinevate laenuandjate intressimäärasid, laenu tingimusi ja võimalikke lisatasusid ning võrdle neid omavahel, et leida endale parim pakkumine.
  • Loe tähelepanelikult läbi kõik laenuga seotud dokumendid ning veendu, et saad aru kõigist laenuga seotud tingimustest ja kohustustest.
  • Kaalu võimalikke tagatisi, mida võidakse nõuda, ning uurida, milline võiks olla tagatise tagajärg, kui ei suuda laenumakseid tasuda.
  • Hindamine oma finantsolukorda ning kaaluda ka teisi võimalusi oma eesmärkide saavutamiseks, enne kui otsustad laenata.
  • Võta laenu ainult siis, kui oled kindel, et vajad seda ning suudad selle regulaarselt tagasi maksta, et vältida võlgadesse sattumist.

Pöördu vajadusel finantsnõustaja poole, kes aitab sul hinnata oma olukorda ning teha parimaid otsuseid oma rahalise tuleviku suhtes.

Väikelaenud internetist 123laen.ee teel

Ajakohane teave intressi kohta
Teave laenutingimuste ühtses formaadis, mis lihtsustab võrdlemist (intress, lisamaksed sh. lepingutasu)
Väikelaenud, kodulaenud, tarbimislaen ja autolaen

Mis on väikelaen? Väikelaen on laenuliik, mis võimaldab inimestel rahastada erinevaid projekte ja kulutusi, näiteks kodu renoveerimist, auto ostmist, reisimist või tervisega seotud kulutusi. Väikelaen võib olla kasulik valik juhul, kui Sul puudub vajalik summa raha, kuid samas pole Sul ka tagatist, mida võiks pakkuda traditsiooniliste laenude puhul. Väikelaenu tagatiseta variandid võivad olla kiiremad ja lihtsamad taotleda, võrreldes tagatisega laenudega, ning samal ajal võivad need pakkuda ka konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja paindlikke tagasimaksevõimalusi.

Väikelaenude võrdlemine ja sobiva laenuandja leidmine võib aidata leida parim väikelaen. Kui soovid osta kodu või teha selleks vajalikke investeeringuid, võib kodu väikelaen olla hea võimalus. Ettevõtte väikelaen võib aidata finantseerida väiksemaid ettevõtte projekte ning uus väikelaen võib olla kasulik neile, kes vajavad laenu kiiresti ja mugavalt.

Kust saada väikelaenu?

Väikelaenud on lühiajalised finantsteenused, mida saab kasutada erinevate vajaduste rahastamiseks. Coop väikelaen on üks selline teenus, mida saab taotleda läbi Coop Panga, samuti on olemas ka teisi laenupakkujaid nagu Credit24, Bigbank, SEB ja Swedbank. Väikelaenud summad ei ületa tavaliselt 10 000 eurot ja neid saab taotleda ka ilma tagatiseta või ilma konto väljavõtteta.

Kiire väikelaen on hea valik juhul, kui raha on vaja kiiresti kätte saada. Sellist teenust pakuvad mitmed laenuandjad nagu Raha24 või Liisi. Soodsaim väikelaen võib olla kasulik, kui soovid vältida kõrgeid intressimäärasid, seega tasub võrrelda erinevate pakkujate intressimäärasid enne laenu taotlemist. Väikelaenu kalkulaatorid on mugav vahend, mis võimaldab hinnata laenamise kulusid ja tagasimaksetähtaegasid.

Väikelaenu võrdlus

Väikelaenu võrdlus võib aidata valida sobivaima laenuandja ja vähendada riske. Holm Bank, Nordea ja TF Bank on mõned laenuandjad, kes pakuvad väikelaenude teenuseid. Kui soovid osta autot või teha autoga seotud kulutusi, võib auto väikelaen olla sobiv valik. Väikelaenud eraisikutelt võivad olla kasulikud neile, kes soovivad laenu saada ilma traditsiooniliste pangalaenude taotlemisega seotud bürokraatiata.

Kõik väikelaenu pakkujad Eestis

Laenupakkuja Ettevõtte Aasta
Bestcredit Bestcredit OÜ 2012
BigBank BigBank AS 1997
Coop Pank (Krediidipank) Coop Pank AS 1997
Citadele AS Citadele banka Eesti 2010
Credit .ee Credit .ee OÜ 2010
Credito PC Finance OÜ 2012
MoneyZen Moneyzen OÜ 2013
HOLM bank (Liisi) Holm Bank AS 2016
Omaraha Omaraha OÜ 2011
Omegalaen (Odavlaen) Omega Laen AS 2009
Raha24 BB finance OÜ, Raha24 OÜ 2006
Inbank Inbank AS 2010
LHV AS LHV Group 1999
Luminor (Nordea, DnB) Luminor Bank AS 2006
Kreditex AB Kreditex AS (Ühisraha OÜ) 2011
Punk Finance Fresh Finance OÜ 2012
Svea Svea Finance AS 2005
SwedBank (Hansapank) Swedbank AS 1996
SEB (Ühispank) AS SEB Pank 1995
TFBank TF Bank AB Eesti filiaal 2017

Väikelaenu eesmärk: Mööbli ostmine

Mööbli pilt

Mööbli ostmine on üks levinumaid põhjuseid, miks võtta väikelaenu. Uus mööbel võib tõeliselt parandada elukvaliteeti, kuid võib olla ka päris kulukas.

Väikelaenu eesmärk: Auto ostmine

Auto pilt

Auto ostmine on veel üks põhjus, miks võtta väikelaenu. Uus auto võib olla kallis, kuid see võib samuti avada teie jaoks palju uusi võimalusi.

Väikelaenu eesmärk: Remont

Remondi pilt

Remont on veel üks levinumaid põhjuseid, miks võtta väikelaenu. Remont võib olla kulukas, kuid see võib aidata hoida teie kinnisvara heas seisukorras.

Väikelaenu eesmärk: Reisimine

Reisimise pilt

Reisimine on veel üks põhjus, miks võtta väikelaenu. Puhkus võib olla kallis, kuid see võib samuti avada teie jaoks palju uusi võimalusi avastada uusi kohti ja nautida elu.

Enne väikelaenu taotlemist…

Enne laenu taotlemist tuleks hoolikalt läbi mõelda oma võime laenu tagasi maksta, et vältida makseraskusi ja probleeme laenu tagasimaksmisel. Väikelaen ilma palgatõendita võib olla kasulik neile, kes ei soovi oma palgast rääkida või kellel on ebaregulaarne sissetulek. Samuti saab väikelaenu taotleda ilma pangaväljavõtteta või ilma sissetulekuta. Kuid tasub meeles pidada, et laenamine maksehäirega võib olla riskantne ning tasub enne laenu taotlemist hinnata oma võimekust laenu tagasi maksta ning kaaluda alternatiivseid võimalusi, näiteks laenu refinantseerimist või võla rekonstrueerimist. Samuti tasub meeles pidada, et laen maksehäirega võib olla seotud kõrgemate intressimäärade ja lisatasudega ning seega võib laenu tagasimaksmine olla kulukas.

Kiire väikelaen

Kui te otsite väikeliising auto ostmiseks, siis palun vaatage siia – väikeliising.
Väikelaen ettevõttele külastage – ettevõtte väikelaen

Väikelaenu tingimused

– Laenusumma on vahemikus 300-25000 euro.
– Fikseeritud intressimäär aastas alates 7% arvestatuna laenujäägilt.
– Laenuperiood on 6 kuud kuni 6 aastat.
– Lepingutasu alates 0% laenusummast
– Lepingu haldustasu alates 1,5 euro kuus

Väikelaenu nõuded taotlejale:

18+
Eesti kodanik või pikaajaline elumisluba
Korrektne maksekäitumine
Igakuine sissetulek

Väikelaenu sihtotstarve:

Remondiks, auto ostmiseks, parkimiskoha või garaaži ostuks, tehnika ostuks ja jne.

Väikelaenu sihtotstarve võib olla mitmekülgne ja sõltub laenuvõtja vajadustest ja soovidest. Väikelaenu saab kasutada erinevate kulutuste ja projektide finantseerimiseks, nagu näiteks auto või kodumasinate ostmine, reisimine, remonttööde tegemine kodus või ootamatute kulutuste katmine.

Mõnel juhul võib olla ka soov võtta väikelaen ettevõtte jaoks või investeerimiseks. Ettevõtte väikelaen võib aidata finantseerida ettevõtte käibekapitali, laienemisprojekte või investeeringuid. Samuti võib väikelaen olla kasulik neile, kes soovivad refinantseerida oma olemasolevaid võlgnevusi ja vähendada intressimakseid.

Kuid oluline on meeles pidada, et väikelaenud on mõeldud lühiajalisteks finantsprobleemide lahendamiseks ning nende tagasimakse tuleb planeerida hoolikalt vastavalt oma finantsvõimekusele ja sissetulekutele. Enne väikelaenu võtmist tasub alati hinnata oma rahalisi vajadusi ja võimekust laen tagasi maksta.

Väikelaen ehk Haljastuslaen

Sinu poolt fantaasia, meie poolt vahendid

Kas tahaksid enda aia tõeliselt õitsema lüüa? Või igatsed juba ammu mugavat aiamööblit, millel istudes saaksid nautida enda kodu, pere ja sõprade seltskonda ning pühendada aega iseendale? Mis võiks olla toredam, kui selle ammuse unistuse ellu viimine?

Kõik vajalik

Haljastuslaenuga saad soetada endale kõik aiatööks vajalikud tarvikud, alustades kõplast kuni aia ladumiseks vajaliku seguni. Samuti nõuavad suurt väljaminekut ka näiteks kasvuhoone või laste mänguväljaku rajamine. Laenu kasutus on piiratud vaid Sinu enda fantaasiaga.

Väikelaen ehk Terviselaen

Oma tervisest hoolimiseks

Kõige ootamatumad kulutused on tihtilugu seotud meie tervisega. See on valdkond, milles me ei ole tugevad ennustajad ning ei ole võimelised seetõttu enda kulusid kuidagi planeerima. Seepärast ei ole see ka mitte kuidagi pahaks pandav, kui võid vajada tervisega seotud kulutusteks terviselaenu. Kõige halvem otsus oleks hoopis raha puudumise tõttu enda tervis tahaplaanile jätta. Terviselaenu saad kasutada ükskõik milliseks Sinu tervisliku heaoluga seonduvaks vajaduseks – alustades hambaravist lõpetades kirurgiliste protseduurideni.

Väikelaen ehk Hariduslaen

Sinu suuremate eesmärkide saavutamiseks

Krediidipanga hariduslaen aitab katta kõikvõimalikke haridusega seonduvaid kulutusi. Sobib hästi õppemaksu tasumiseks nii Eestis kui välismaal õppides, kui Sa mingil põhjusel riiklikku õppelaenu taotleda ei saa. Samas, hariduslaen on heaks abimeheks ka õppevahendite ja -materjalide soetamisel ning õppetööga seonduvate reiside kulude katmisel. Sea oma sihid paika ja vii oma unistused julgelt ellu.

Sinu Väikelaen ilma tagatiseta

Tagatiseta väikelaen – on laenuliik, mille puhul ei vaja tagatist (auto, korter, maa jne).

Tagatiseta väikelaenud võivad olla kasulikud neile, kellel ei ole vara, mida tagatiseks pakkuda. Samuti saavad tagatiseta väikelaenu taotleda need, kes ei saa käendajat leida. Siiski, kui laenuvõtjal on maksehäireid, võib see mõjutada tema laenu saamise võimalusi või suurendada laenu intressimäära.

Väikelaenud ilma tagatiseta on kiire ja mugav lahendus, kui soovid rahastada oma unistusi või vajad raha ootamatute kulutuste jaoks. Väikelaen on ideaalne valik, kui Sul ei ole tagatist (nt kinnisvara, auto, maad jne) või ei soovi seda laenuga seostada.

Väikelaenude võrdlemine aitab leida sobivaima ja soodsaima laenupakkumise, mis vastab kõigile Sinu vajadustele ja eelarvele. Pakume mitmeid võimalusi, nagu kiire väikelaen, soodne väikelaen, parim laen ja kodu väikelaen.

Väikelaenud ilma tagatiseta on saadaval erinevatel tingimustel, nagu maksehäiretega, ilma konto väljavõtteta, ilma palgatõendita ja ilma sissetulekuta. Kuid tavaliselt nõuavad laenuandjad taotlejalt vanust vähemalt 18 aastat, Eesti kodakondsust või pikaajalist elamisluba, korrektset maksekäitumist ja igakuist sissetulekut.

Meie väikelaenud on mõeldud Sinu unistuste elluviimiseks. Meie eesmärk on pakkuda kõige sobivamat laenupaketti vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele. Seega, kui soovid rahastada oma unistusi või vajad raha ootamatute kulutuste jaoks, siis meie väikelaen on just Sinu jaoks!

Väikelaenu refinantseerimine

Väikelaenu refinantseerimine võib olla hea valik neile, kes soovivad kokku hoida intressimaksetel. Väikelaenud firmadele võivad olla kasulikud neile, kes soovivad finantseerida oma äriprojekte või investeerida oma ettevõttesse. Kui soovid väikelaenu taotleda, siis väikelaenu taotlus tuleks täita hoolikalt ning tutvuda laenu tingimustega.

Lisa teave väikelaenu kohta

Parimad väikelaenud on need, mis vastavad laenuvõtja vajadustele ja võimalustele ning millel on sobivad intressimäärad ja tagasimaksetähtajad. Kui soovid saada vastust kiiresti, võib väikelaen vastus kohe olla kasulik valik. Väikelaen sularahas võib olla sobiv neile, kes soovivad laenu summat kohe kätte saada.

Kõige soodsam väikelaen võib olla hea võimalus, kuid tasub meeles pidada, et odavaim väikelaen ei pruugi alati olla parim valik. Väikelaenu intress võib olla kõrgem kui traditsiooniliste laenude puhul ja intressimäär võib varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja laenu summast. Seega tasub võrrelda erinevaid laenupakkujaid ja leida endale sobivaim intressimäära ja tagasimaksetähtajaga laen.

Kokkuvõttes võib öelda, et väikelaenud on mugav finantsteenuste valik neile, kes vajavad lühiajalist rahalist abi erinevate projektide ja kulutuste jaoks. Kuid nagu iga finantsteenuse puhul, tuleks hoolikalt kaaluda laenamise kulusid, riskid ja tagasimaksevõimeid, et valida endale sobivaim laenuvõimalus.