Privaatsuspoliitika

Käesolev privaatsuspoliitika koos meie kasutustingimustega moodustavad üldised kasutustingimused, mis kehtivad sellele, kuidas te pääsete juurde ja kasutate kõiki meie veebisaidi kaudu saadaolevaid tooteid ja teenuseid. Meie veebisait 123laen.ee on portaali tüüpi veebileht, mis pakub krediidiülevaateid ja -teenuseid Eestis.

Kasutades või külastades meie veebisaidi teenuseid, nõustute käesolevate tingimustega vastavalt nende uusimale uuendatud versioonile. See privaatsuspoliitika aitab teil mõista, kuidas me teie isikuandmeid kogume, kasutame ja kaitseme. Samuti peate seda teadet näitama kõigile, kellele võidakse nime anda või kelle isikuandmeid võidakse sisaldada mis tahes meie kaudu pakutavas pakkumises, tootes või teenuses.

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, millel on oma privaatsuspoliitika ja kasutustingimused. Me ei vastuta selliste veebisaitide privaatsus- ja turvapoliitika eest ning soovitame enne selliste saitide kasutamist hoolikalt uurida nende privaatsuspoliitikat.

Me kogume teie isikuandmeid, kui te esitate taotluse meie veebisaidi kaudu või meiega muul viisil suhtlete. Me võime koguda järgmisi andmeid:

Teie nimi, isikukood, sünniaeg, telefoninumber, e-posti aadress ja aadress;
Teie tööandja ja ametikoht;
Teie sissetuleku ja kulutuste teave;
Teie pangakonto andmed ja maksekaardi andmed;
Teie brauseri teave, sealhulgas IP-aadress ja kasutatud seade;
Krediidiandmed, sealhulgas krediidiajalugu, krediidikonto teave ja krediidikõlblikkus.
Kogume teie isikuandmeid, et täita teie taotlusi ja parandada meie teenuste kvaliteeti. Me võime kasutada teie andmeid järgmistel eesmärkidel:

Teavitada teid meie teenuste uuendustest ja uutest pakkumistest;
Analüüsida teie krediidivõimekust ja kohaldada kohaldatavaid krediiditingimusi;
Täita seaduslikke kohustusi, nagu maksejõuetuse menetlused;
Parandada meie teenuste kvaliteeti ja isikupärastada teie kasutajakogemust;
Hinnata ja teavitada teid me rakendame sobivaid tehnilisi ja korralduslikke meetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, muutmise, avaldamise, hävitamise või kaotsimineku eest. Samuti võime teie isikuandmeid jagada kolmandate osapooltega ainult seaduses sätestatud juhtudel või teie nõusolekul.

Meie veebisaidil võib olla küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, mida kasutatakse teie kasutuskogemuse parandamiseks ja statistilise teabe kogumiseks. Te võite oma brauseri seadeid muuta, et keelata küpsised või hoiatada teid nende kasutamisest.

Teil on õigus juurdepääseda oma isikuandmetele, paluda nende kustutamist või parandamist ning esitada vastuväiteid andmete töötlemise suhtes. Kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta või soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-posti teel [email protected].

Märksõnad “meie” ja “123laen” viitavad 123laen.ee-le, mis on 123laen OÜ kaubamärk. 123laen OÜ on Eestis registreeritud ettevõte, mille peakontor asub aadressil Jaan Koorti 30-102, Tallinn, Eesti.