Close

Kiirlaenud internetist.

UUS kiirlaen 2020 internetist.

Saada laen kiirelt. Meil on kõik kiirlaenu pakkujad Eestis. Kiirlaenu võtmine 15 minutiga kodust lahkumata internetist või kohe kätte sularahas.

Küsitlus

Hea külastaja, aidake meil olla paremad. Palun vastake küsimusele, mis on teie jaoks kõige olulisem?
TOP №1 kiirlaen juulil 2020 🏅
Laenusumma50€ - 3000 €
Laenuperiood6 - 54 kuud
KKM53.77%
Intress43.20%
Tüüpilise laenu näide: Võttes kasutusele 500 € on krediidi kogukulu 687.06 € millest intress on 187.06 € ja põhiosa 500 € .
Teave: Iga järgmine kuumakse on eelmisest väiksem või jääb püsima 10 € peale.
Valitud korda!
kiirlaen tagatiseta krediidiliin raha pangakontole laen täiskasvanutele Laenuandja: Monefit Estonia OÜ

Saada kiirlaenu 15 minutiga

Mõned laenuettevõtted töötlevad saabuvaid taotlusi nii kiiresti, et võite juba 15 minutiga laenu kinnituse saada.

Kiirlaen on krediidiettevõtte poolt pakutav rahaline laen 1 kuust kuni 3 aastani summas kuni 3000 eurot. Taotluse läbivaatamine ei võta tavaliselt rohkem aega kui 2–3 tundi või maksimaalselt ühe tööpäeva. Laenuintressid on üsna kõrged, kuid nõuded laenuvõtjale on leebemad kui pankade poolt pakutavatel laenutoodetel. Laenu vormistamise protsess ja nõuded võivad sõltuvalt laenuandjast erinevad olla. Seda tüüpi laen tagatist ei nõua.

Laenusumma200€ - 15000€
Laenuperiood1 - 60 kuud
KKM49,00 %
Intress~40%
Tüüpilise laenu näide: 2000 € laenamisel tähtajaga 24 kuud, fikseeritud intressimäär 40,04 %, krediidi kulukuse määr 49,00 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 2997,35 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 2997,35 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 49,00 % kuni 49,00 %. Minimaalne periood on 12 kuud ja maksimaalne 36 kuud.
Valitud korda!
Laenuandja: Placet Group OÜ
TOP №1 kiirlaen juulil 2020 🏅
Laenusumma50€ - 3000 €
Laenuperiood6 - 54 kuud
KKM53.77%
Intress43.20%
Tüüpilise laenu näide: Võttes kasutusele 500 € on krediidi kogukulu 687.06 € millest intress on 187.06 € ja põhiosa 500 € .
Teave: Iga järgmine kuumakse on eelmisest väiksem või jääb püsima 10 € peale.
Valitud korda!
kiirlaen tagatiseta krediidiliin raha pangakontole laen täiskasvanutele Laenuandja: Monefit Estonia OÜ
Raha kätte 15 minutiga.
Laenusumma50€ - 5000€
Laenuperiood3 - 60 kuud
KKMalates 27.24%
Intress~2% kuus
Tüüpilise laenu näide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€.
Valitud korda!
krediidikonto väikelaentagatiseta Laenuandja: IPF Digital Estonia OÜ
Laenusumma50€ - 5000€
Laenuperiood1 - 36 kuud
KKM56,00%
Intress45,30%
Tüüpilise laenu näide: Krediidi kulukuse määr on 56,00% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2000,00 €, laenuperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 45,30%.
Valitud korda!
kiirlaentagatiseta raha pangakontole laen täiskasvanutele Laenuandja: Creditstar Estonia AS
Proovi 30 päeva tasuta!
Laenusumma100€ - 3000€
Laenuperiood1 kuu - otsustad ise
KKMkuni 61,79 %
Intress49,09 %
Tüüpilise laenu näide: Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 61,79 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2531,84 €, fikseeritud aastaintress 49,09 %.
Valitud korda!
krediidilimiittagatiseta Laenuandja: Ferratum Bank p.l.c
Vastus taotlusele mõne minutiga
Laenusumma100€ - 5000€
Laenuperiood2 kuud - 60 kuud
KKMalates 19.95%
Intressalates 2,9%
Tüüpilise laenu näide: 1000 euro laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 8.5% aastas on krediidi kulukuse määr 19.95% aastas, lepingutasu 5% laenusummast, tagasimaksete summa 1046,40 eurot ning makstav kogusumma 1096,40 eurot, 12 tagasimakset. Maksimaalne krediidi kulukuse määr 56.43%.
Valitud korda!
väikelaen Laenuandja: BB Finance OÜ
Laen eraisikutelt
Laenusumma50€ - 1500€
Laenuperiood3 - 60 kuud
KKMalates 8%
Intress~20%
Tüüpilise laenu näide: Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks. 1000€ laenamisel 3 aastaks on kuumakse 37,16€.
Valitud korda!
Laenuandja: OÜ Omaraha

Kiirlaen ettevõttele 2020

Täna leiab finantsteenuste turult kiirlaenupakkumisi mitte ainult eraisikutele, vaid ka ettevõtetele. Ettevõtte kiirlaen on võimalus saada vajalikud vahendid ettevõtte ülalpidamiseks ja arendamiseks. Selle kohta saate lisateavet meie veebisaidi jaotisest “Ärilaenud“.

1. Kiirlaen on mugav ja lihtne võimalus.

1.1. Kiirlaen Internetist

Internetist laenu saamine on väga lihtne. Enamikel Eesti krediidiettevõtetel pole enese arendamise vahenditest kahju. Neil on mugavad kaasaegsed veebilehed ja mõnedel on välja töötatud mobiilirakendused, millega laenuvõtja saab vormistada kiirlaenu kodust lahkumata. Paljudel ettevõtetel on elektroonilise allkirjaga ID-kaarti või Smart-ID funktsiooniga digitaalse tuvastamise võimalus. Seega ei pea te minema oma isikut tuvastama ettevõtte kontorisse.

Kiirlaenu saab sõltuvalt teie vajadustest väljastada kas sularahas või ülekandega teie pangakontole. Tavaliselt väljastatakse kümnest üheksa kiirlaenu pangaülekandega. Kui olete huvitatud krediidiettevõtetest, mis väljastavad sularahalaene, siis palun tutvuge meie veebilehe vastava jaotisega.

2. Kiirlaenude erinevad liigid.

Palgapäevalaen

Palgapäevalaen on teatud tüüpi laen, mille puhul laenatakse raha 1 kuuks, et see töötasu saamisel täies ulatuses tagastada. Põhjus, et miks piisavad omavahendid puuduvad tuleneb tõenäoliselt kiireloomulistest ja ettenägematutest kuludest. Sellisel juhul ei ületa laenu summa 500 eurot.

Autokiirlaen

Kiire autolaen – ametlikult sellist tüüpi laenu ei eksisteeri või ei erine see tavapärasest autokrediidist. Selle laenu eesmärk on saada kiire finantseering auto ostmiseks. Kiirlaenu, nagu igat tarbimislaenu, saab kliendi äranägemisel kasutada ükskõik mille jaoks. Soovitame tungivalt sellises olukorras kaaluda autoliisingu võimalust, kuna siis on laenuintress palju väiksem.

SMS-laen

SMS-laen on kiirlaenu tüüp, mida finantsasutused enam ei kasuta. Tõenäoliselt ei pea te kiirlaenu taotlemisel oma isikuandmeid SMS-iga saatma. Tänapäeval kasutavad kõik finantsasutused taotlusteks oma kodulehte Internetis või mobiilirakendust. Kuigi laenuturult võite endiselt leida selliseid ettevõtteid nagu SmsRaha, SmsLaen ja SmsMoney, siis töötavad nad siiski kõik läbi Interneti.

Krediidikonto

Krediidikonto on tänapäeval populaarne laenamisviis, mille puhul avatakse krediidilimiit summas kuni 3000 eurot, kuid võite kasutada mistahes summat, mis seda limiiti ei ületa. Samuti saate laenu igal ajal tagasi maksta. Sõltuvalt perioodi pikkusest, mille jooksul raha kasutasite, lisatakse võlasummale vastavad intressid.

3. Kiirlaenude võtmise põhjused.

Kiirlaen ravimite jaoks võimaldab teil saada vajalikke vahendeid, mille plaanite kulutada arstiabi arvete tasumiseks.
Kiirlaen reisi jaoks katab kõik reisikulud.
Kiirlaen kiireloomulisteks ostuteks aitab osta kõiki vajalikke kaupu, mille puhul järelmaksu võimalus puudub.
Remondi (sh autoremondi) kiirlaen aitab katta teie kodu või sõiduki remondiga seotud kulusid.
Pulmadeks kiirlaen on suurepärane võimalus korraldada pidu parimal viisil. Ettenägematute kulude korral ei pea te rahapuuduse pärast muretsema.
Kiirlaen arvete tasumiseks aitab kõige sobilikumal hetkel. Laenutaotluse heakskiitmine ühe tööpäeva jooksul aitab vältida hilinenud maksetega setud probleeme.
Refinantseerimise abil saate oma vanad võlad kustutada, vormistades ühe uue laenu. See on suurepärane võimalus oma laenumakseid mugavamaks muuta. Mõnel juhul aitab refinantseerimine intresside pealt raha kokku hoida.

4. Nõuded kiirlaenuvõtjale

taotleja peab olema vähemalt 18-aastane
peab olema kehtiv Eesti kodaniku pass või alaline elamisluba
peab olema püsiv sissetulek ja olema valmis seda pangakonto väljavõtte või tulude tõendiga kinnitama
ei tohi olla hasartmängu probleeme
ei tohi kuuluda võlgnike musta nimekirja
ei tohi olla kehtivaid laenuvõlgnevusi

5. Korduma kippuvad küsimused (Kiirlaenud internetis)

Kuidas saada kiirlaenu ilma pangatõendi või kontoväljavõtteta?
Kahjuks on kiirlaenu saamine ilma oma finantsseisundi kohta andmeid esitamata täiesti võimatu. Sel juhul kuulute kõrge riskitasemega laenuvõtjate kategooriasse ja teile laenu ei anta. Enne laenu taotlemist veenduge, et teil oleks võimalus oma maksejõulisust kinnitada.
Kas on võimalik isikutuvastamiseta kiirlaenu vormistamine?
Isikutuvastamiseta kiirlaenu vormistamine pole võimalik. Laenuandjal peavad olema laenuvõtja isikuandmed, vastasel juhul on oht, et tal pole võimalik võlga sisse nõuda. Reeglina piisab isikutuvastuseks digitaalallkirja võimalusega kehtivast ID-kaardist või elamisloast.
Kuidas saada kiirlaenu maksehäirega (hilinenud maksetega, võlgnevuste puhul)?
Kui Teil on hilinenud maksetega laenusid ja olete kantud Krediidiinfo registrisse, siis keeldutakse teile tõenäoliselt laenu andmisest. Kui teil on kehtivaid võlakohustusi ja tasute need õigeaegselt, siis ei tohiks probleeme tekkida. Mõlemal juhul hindab krediidiettevõte kliendi maksevõimet individuaalselt.

6. Kiirlaenu väljastamise tingimused

– Laen summas 30 kuni 3000 eurot
– Periood 1 kuust kuni 36 kuuni
– Minimaalne laenuintress 0% (uutele klientidele)
– Maksimaalne intress ~ 65%
– Lepingu sõlmimise tasu 0–130 eurot
– Igakuine laenu haldamise maksumus 0–4% laenusummast

Kiirlaenu tüüptingimuste näide:

Summa: 1500 euro
Laenuperiood: 12 kuud
Raha: Pangaarvele
Põhjus: Tervisekulude katmiseks
Staatus: Ettevõtja
Sissetulek: 700 euro
Vanus: 34
Kodakondsus: Eesti
Maksehäire: Ei ole
Elamisluba: Olemas

7. Kiirlaenudega seotud riskid ja piirangud.

Oluline on meeles pidada, et tegemist on finantsteenusega ja enne lepingu sõlmimist on vajalik konsulteerida spetsialistiga. Lugege leping hoolikalt läbi ja veenduge, et mõistate kogu vastutust, mis teil pärast selle allkirjastamist lasub.

Loobuge laenu võtmise ideest, kui te pole kindel, kas olete võimelised laenu koos intressiga tagastama.

Kiirlaenu vormistamisel kehtib teile piirang pankade poolt väljastatavale liisingule ja hüpoteegile vähemalt 6 kuud pärast lepingu lõppemist.
Ametlikku võlaregistrisse ilmub märge, et olete krediidiorganisatsioonide teenuste kasutaja.

8. Kellele kiirlaen sobib?

– Ametliku sissetuleku puudumise tõttu ei saa te pangast väikelaenu ega liisingut
– Te ei saanud pangast laenu
– Teil on keeruline krediidiajalugu
– Te ei soovi oodata, kuni pank teie avalduse läbi vaatab

9. Kiirlaenu ja väikelaenu võrdlus

Intress
Maksimaalne summa
Kiirlaenu periood

10. Kiirlaenude ja tagatisega laenude võrdlus

Intress
Maksimaalne summa
Kiirlaenu periood

11. Kiirlaenude plussid ja miinused

Kiirlaenude plussid
+
+
+
Kiirlaenude miinusid


12. Kasulikud lingid

Kiirlaen 15 minutiga kodust lahkumata
Kiirlaen (Wikipedia)

Viimased kiirlaenu uudised:
Seadusest võivad kaduda kiirlaenude reklaamile seatud piirangud (12.05.2019)

Autor
Andres Mets
Finantsspetsiaalist
“Laen on finants kohustus.”

Kommentaarid ja tagasiside:

Aleks X
01.11.2019 14:32
Mina olen võtnud eluasemelaenu ja praegu soovin veel saada
Erika
03.11.2019 13:58
Sooviks laenu ilma palgatõendita
Artur M.
06.11.2019 08:12
soovin laenu kiire))
Kris Anu
07.11.2019 02:44
Millised on laenutingimused?
H.A.
11.11.2019 17:24
Tahaksin täna võtta kiirlaenu, kas see on võimalik?
Margit
11.11.2019 19:18
Ma ei leidnud sobivat laenuandjat, kas ma saan eraisikult raha laenata?
A.Mereniit
13.11.2019 08:44
Tänan teid abi eest just õigel ajal.
Kailii
13.11.2019 12:11
Ma otsisin pikka aega head saiti, tänan teid.
Olga
16.11.2019 13:02
Huvitav, kas tõesti on ettepanekuid kiirlaenu saamiseks ilma intressita?
Anastassia
17.11.2019 10:55
Kaks kuud tagasi võtsin tänu teie saidile laenu. Juba tasus võla ära.
Kristian Metsis
17.11.2019 12:44
Mitte nii kaua aega tagasi vajas auto remondiks hädasti raha. Varsti pühad, saate aru. Võtsin Credit24-l vastu, see tundub mulle hea seltskond.
Sigrid
17.11.2019 22:18
Kui olete pühade ettevalmistamiseks kulutanud nii palju raha, kas keegi saaks mulle laenuks maksta 500 eurot? Palun)))
Aivi Saar
20.11.2019 06:35
Olen valmis laenama kaheks või kolmeks kuuks kuni 1000 eurot, ülalt alla 10%. Kas keegi tahab?
H.Toome
22.11.2019 09:22
Suur aitäh.
Martin Kurk
24.11.2019 02:14
Minu nimi on Martin, ma tahan laenu võtta, kuid ma ei saa laenuandjat valida. Ütle mulle, kumb on parem?
Eerli Perma
28.11.2019 18:10
Kas investeeringu tegemiseks on mõttekas raha laenata?
Virgita
29.11.2019 20:13
Ma võtsin 2 aastat tagasi raha Bitcoini ostmiseks. See oli õudusunenägu. Nüüd ma ei võta laene.
Jaanus
01.12.2019 09:33
Kas töötav pensionär saab laenu võtta?
Dagmar Meriloo
04.12.2019 11:04
Palun aidake, mul on hambaravi jaoks kiiresti vaja raha. Kas see võib katta kiirlaenu?
Ülar
05.12.2019 08:44
Tere! Töötan ametlikult ja saan 870 eurot puhtaks oma käte peale. Kui palju nad saavad mulle maksimaalset laenu anda?
Jaan
07.12.2019 19:22
Tervitused. Tahaksin osta garaaži, kas selle jaoks on parem väikelaen või hüpoteek? Kas saab võtta kiirlaenu 2 aastaks? Mul on vaja ainult 4000 eurot.
Arvi
10.12.2019 12:14
Tere! Olen juba 55-aastane, ma pole kunagi välismaale reisinud. Kas nad saavad mulle anda laenu 2000-3000? Kahjuks ei saa ma väga palju, töötan Maximas müüjana.