VASTUTUSTEST LOOBUMINE

Tere tulemast 123laen.ee-le, mis on 123laen OÜ poolt opereeritud veebisait. Meie eesmärk on pakkuda teile teavet ja vahendeid krediidi- ja laenutoodete võrdlemiseks ja leidmiseks. Palun võtke arvesse järgmisi vastutuse loobumise tingimusi:

1. Teave ja Soovitused: 123laen.ee pakub finantsinformatsiooni ja soovitusi ainult teavitamise eesmärgil. Me ei ole finantsnõustajad ega laenuandjad. Kogu meie esitatud teave ja soovitused on subjektiivsed ning ei tohiks asendada professionaalset finantsnõustamist.

2. Kolmandate Osapoolte Teenused: Meie veebisait võib sisaldada linke ja reklaame kolmandate osapoolte teenustele ja laenuandjatele. Me ei vastuta nende teenuste täpsuse või sisu eest. Kasutades kolmandate osapoolte teenuseid, tehinguid või linke, toimite omal vastutusel.

3. Finantsotsuste Tegemine: Enne finantsotsuste tegemist, sealhulgas laenulepingute sõlmimist, soovitame teil konsulteerida finantsnõustajaga ja hoolikalt uurida kõiki tingimusi ja lepinguid. Teie finantsotsused on teie enda vastutusel.

4. Muudatused Teabe ja Teenuste Osas: 123laen.ee võib ajakohastada ja muuta esitatud teavet ja teenuseid igal ajal ilma ette teatamata. Me ei võta endale kohustust teavitada teid sellistest muudatustest.

5. Õiguslikud Aspektid: Me ei ole õiguslikud nõustajad ega saa anda juriidilisi nõuandeid. Kogu finants- ja õigusalane teave meie veebisaidil on üldise iseloomuga ja ei ole mõeldud kohaldatavate õigusnormide asendamiseks.

Me ei ole litsentseeritud krediidi vahendajad и ei kuulu sellesse kategooriasse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Täname, et külastasite 123laen.ee-d. Palun mõistke, et meie eesmärk on pakkuda teile teavet ja vahendeid, kuid me ei saa võtta vastutust teie finantsotsuste või tegevuse tagajärgede eest. Kui teil on küsimusi või kahtlusi, pöörduge finants- või juriidilise nõustaja poole.

123laen OÜ