Laen maa tagatisel on laenutoode, mis võimaldab teil laenata raha vastavalt oma maa tagatisele. See on hea võimalus, kui soovite osta maad, kuid teil pole piisavalt raha selle ostmiseks. Laenu tagatisena kasutatakse tavaliselt maa vara, millel on kõrgem väärtus võrreldes laenusummaga.

Hetkel aktiivseid pakkumisi ei ole!

Laen maa tagatisel võib olla kasulik ka siis, kui vajate lisaraha kinnisvara parandamiseks või renoveerimiseks. See võib aidata teil saada vajalikku rahalist toetust, et oma vara väärtust tõsta või parandada selle elukvaliteeti.

Kuid nagu iga laenuteenus, tuleks ka laenu maa tagatisel puhul hoolikalt kaaluda laenu kulukust ja tagasimaksevõimekust enne laenu võtmist. Samuti on oluline, et maa vara oleks hinnatud ja kindlaks tehtud enne laenutaotluse esitamist.

Laen maa tagatisel võib olla suurepärane võimalus, kui olete otsustanud osta maad või parandada oma kinnisvara, kuid ei ole piisavalt rahalisi vahendeid. Oluline on hoolikalt kaaluda oma võimalusi ja valida laenutoode, mis sobib kõige paremini teie vajadustele ja finantsvõimekusele.