123laen.ee

123laen.ee loodi 2016. aastal laenude võrdlusportaalina. Meie eesmärk oli laenufirmade turul asjad korda teha, et aidata soovijaid oma vajadustele vastava laenu valimisel.

Sellest ajast alates oleme jõudnud pika tee. Täna oleme oma juhtpositsioone oma äriruumis pidevalt tugevdanud.

Tulevikus plaanime investeerida veelgi rohkem laenude ja investeeringutega seotud tehnoloogiatesse. Selleks töötame koostöös Eesti parimate IT-ettevõtetega välja uue põlvkonna mobiilirakenduse.

123laen on kaubamärk, mille omanikuks on 123laen OÜ, J.Koorti 30-102, 13612 Tallinn, Eesti.

123Laen.ee on Eesti laenude võrdlusportaal, mis võimaldab klientidel võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning leida endale sobivaimad tingimused. Laen.ee kaudu saab võrrelda erinevaid laenupakkujaid ning saada kiirelt ülevaate laenude intressimäärast, laenusummast, tagasimakseperioodist ning muudest olulistest tingimustest.

123Laen.ee on mõeldud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, kes otsivad sobivat laenu või krediiti. Laenude võrdlusportaal võimaldab kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevaid laenupakkumisi, sealhulgas väikelaene, tarbimislaene, autolaene, kinnisvaralaene ning ettevõtetele suunatud laenutooteid.

123Laen.ee kaudu saab esitada laenutaotluse ning saada vastuse laenuandjatelt reaalajas. Laenuandjad võivad varieeruda vastavalt laenuandja krediidipoliitikale, kliendi finantsseisundile ning laenutüübile. Laenude võrdlusportaal aitab klientidel leida kõige sobivama laenupakkumise vastavalt nende vajadustele ning finantsvõimalustele.

Enne laenamist soovitatakse alati hoolikalt uurida laenupakkumiste tingimusi ning veenduda, et laenu tagasimaksmine on klientidele jätkusuutlik.