Kasutustingimused

Tutvuge 123laen.ee kasutustingimustega, et saada ülevaade sellest, kuidas meie veebisaiti kasutada ja millised on teie õigused ja kohustused. Need tingimused reguleerivad meie teenuste kasutamist ja kehtivad kõikidele, kes kasutavad meie veebisaiti ja teenuseid.

Kui te ei nõustu meie tingimustega või ei saa nendega nõustuda, siis palume teil kohe lõpetada meie veebisaidi kasutamine.

Meie veebisaiti saab kasutada ainult isiklikul otstarbel, kui te esindate juriidilist isikut, saate kasutada meie veebisaiti ainult võrdlemaks õiguspäraseid ettevõtteid.

Meie võrdlusteenused on tasuta, kuid kui te ostate kolmanda osapoole toote või teenuse meie veebisaidi kaudu, võime saada selle osapoole vahendustasu või tagasimakse.

Teie vastutate ainuisikuliselt selle eest, et valitud toode või teenus vastaks teie vajadustele. Seega peate tegema hoolsuskohustust ning tutvuma põhjalikult tingimustega enne otsuse tegemist.

Kui ostate toote või teenuse meie veebisaidi kaudu, peaksite hoolikalt läbi lugema ka teenusepakkuja tingimused ja privaatsuseeskirjad, kuna need erinevad meie omadest.

Meie veebisaidi kasutamisega nõustudes nõustute ka meie privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemise tingimustega. Kui teil on küsimusi meie tingimuste kohta või soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-posti teel [email protected].

Viimati värskendatud: 12. Märtsil 2023.