Laenupakkujad internetistLaenud al. 0%.

Eestis tegutsevad üle 40 laenupakkujad. Enamik ettevõtteid on suunatud eraklientidele. Laenud Eestis on laenutooted, mis on saadaval Eestis elavatele inimestele. Laenud on mõeldud lühiajaliste või pikaajaliste rahaliste vajaduste katmiseks ning neid pakuvad nii pangad kui ka mitmed erinevad laenuettevõtted.

Laenud võivad olla erinevat tüüpi, nagu näiteks tarbimislaenud, väikelaenud, autolaenud, kodulaenud, ärilaenud jne. Iga laenutüüp on mõeldud konkreetseks otstarbeks ning pakub erinevaid tingimusi ja laenusummasid.

Raha kiirelt kätte

See viitab finantslahendustele, mis aitavad kiiresti saada rahalist abi ootamatute kulutuste korral, tavaliselt laenude kaudu.

Uue kodu laenud

Laenutooded, mis võimaldavad uue kodu ostmist ning tagasimaksmist mitme osamaksena.

Sihtlaenud

Spetsiaalsed laenutooted, mida kasutatakse kindlate sihtide saavutamiseks, nagu auto, kinnisvara, hariduse või reisi finantseerimine.

Laenud tingimustega

Laenutooted, mille puhul kehtivad kindlad laenutingimused, sealhulgas dokumendid, maksehäired, võlad ja muud tingimused.

Laenud tagatisega

Laenud, mille tagasimaksmine on tagatud mingi vara, näiteks kinnisvara ja sõiduki kaudu.

Muud laenud

Laenutooted, mida saab kasutada rahalise abi saamiseks, olgu siis era- või ärilistel eesmärkidel, tarbimiseks või kellegi teise poolt antava käendusega.

Krüptolaenamine

Spetsiaalsed laenutooted, mis võimaldavad klientidel kasutada oma krüptovaluutat tagatisena…

Vastutustundliku laenamise

See kategooria sisaldab kõiki kasulikke nõuandeid laenusaajale, sealhulgas teavet vastutustundliku laenamise kohta.

Online laenud internetist

Laenud internetist on Eestis muutunud üha populaarsemaks viisiks lühiajalise rahastamise saamiseks. Internetist saab taotleda erinevaid laene, sealhulgas tarbimislaene, väikelaene, kiirlaene ja autolaene. Online-laenamine on lihtne ja mugav, kuna taotlemine ja taotluse töötlemine toimub veebikeskkonnas ning raha kantakse otse taotleja pangakontole.

Online laenud on kättesaadavad enamasti ööpäevaringselt, seega on võimalik taotleda laenu igal ajal, kui rahalisi vahendeid on kiiresti vaja. Enne laenutaotluse esitamist on soovitatav tutvuda erinevate laenuandjate pakkumistega, et leida parim ja sobivaim lahendus vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Internetist laenu taotlemisel tuleks olla tähelepanelik ja tutvuda hoolikalt laenulepingu tingimustega, et vältida hilisemaid probleeme. Enne laenulepingu sõlmimist on soovitatav selgitada välja, millised on laenulepingu üldtingimused, intressimäärad, laenu tagasimaksmise tähtajad ja võimalikud lisatasud. Samuti on oluline tagada, et laenuvõtja suudaks tagasimakseid õigeaegselt teha, et vältida maksehäireid ja sellega kaasnevaid probleeme.

Kokkuvõttes, internetist laenamine on Eestis laialdaselt levinud ning võib olla sobiv lahendus lühiajalise rahastamise vajaduste korral. Enne laenulepingu sõlmimist tuleb hoolikalt tutvuda laenuandjate pakkumistega ja tagada, et laen oleks makstav tagasi õigeaegselt vastavalt laenulepingu tingimustele.

Lihtne online laenu saamine

Online laen on laen, mida saab taotleda ja haldada veebipõhises keskkonnas, tavaliselt ilma vajaduseta külastada pangakontorit või kohtuda panga esindajaga. See on kiire ja mugav viis laenu taotlemiseks ja saamiseks ning seda saab teha igal ajal ja igas kohas, kus on internetiühendus. Online laenud on saadaval erinevates summades ja perioodides, kusjuures intressimäärad ja muud tingimused võivad erineda sõltuvalt laenuandjast ja laenu tüübist.

Millised laenude liigid on Eestis?

Tarbimislaenud eraisikule:
1. Väikelaenud, sihtlaenud (Autolaen, pulmalaen ja muud) ja Kiirlaenud (smslaen, palgapäevalaen);
2. Hüpoteek (Kinnisvaralaen) ja laenud tagatisega (auto tagatisel, kinnisvara tagatisel, maa tagatisel).

Kust saada laenu?

Parimad laenupakkujad ja uued laenuandjad

Laenude taotlemine on muutunud mugavamaks tänu internetile. Paljud laenuettevõtted pakuvad võimalust taotleda laenu internetis, täites vajalikud andmed ja esitades dokumendid online. See võimaldab laenutaotlejatel mugavalt ja kiiresti saada vajalikku rahalist abi.

Enne laenu võtmist on oluline hinnata oma võimekust laenu tagasi maksta ning võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi, et leida sobivaim ja soodsaim variant vastavalt oma vajadustele ja eelarvele.

Korduma kippuvad küsimused:

Kust saada laenu?

Laenu saamiseks on mitmeid võimalusi. Enamasti on laenude võtmiseks vajalik pöörduda panga või muu finantsasutuse poole, kes pakuvad erinevaid laenutooteid vastavalt kliendi vajadustele ja võimalustele. Samuti on võimalik laenu taotleda ka veebipõhiste laenupakkujate kaudu. Enne laenulepingu sõlmimist on soovitatav võrrelda erinevaid laenupakkujaid ja nende laenutooteid, et leida endale sobivaim ja soodsaim variant.

Kui mul ei ole võimalik õigeaegselt laenu tagastada?

Tagasimakse probleemide korral on alati võimalik laenutähtaega pikendada, on vajalik ära tasuda vaid pikendamise tasu meie hinnakirja alusel. Samuti on võimalik teha erandkokkuleppeid ning maksegraafikuid meie klienditeenindusenumbril või e-postil.

Kuidas saan laenu tagastada?

Laenu saate tagastada või pikendada saadetud arve alusel läbi oma Internetipanga. Arvestada tuleb seda, et iga uue laenuga koostatakse uus viitenumber.

Mis on laenupakkuja vastutustundlik laenamine?

Vastutustundlik laenamine tähendab, et:

  • – Taotlevad mõistlikku, läbipaistvat ja mõlemale poolele meeldivat kliendisuhet.
  • – Järgivad täielikult seadusandlust ning asjasse puutuvate organite (Tarbijakaitseamet, Finantsinspektsioon) ettekirjutusi.
  • – Nad ei väljastatud laenu klientidele, kelle puhul näevad, et maksevõime ei ole ettenähtavas tulevikus jätkusuutlik.
  • – Nende poolt on tagatud professionaalsus. Nende ettevõtte ülesehitus, läbipaistvus ning juhtide ja töötajate teadmised, oskused ning nendest lähtuv tegevus vastab õigusaktides sätestatule. Kogu tegevus on kontrollitud ka ettevõttesiseste reeglitega.

Vaata ka Vastutustundliku laenamise

Kuidas saada laenu internetist?

Kahjuks pole igal kliendil võimalust kõigi pakkumistega korraga tutvuda. Oleme koondanud kõik internetis saadaolevad laenupakkumised ühis kohas. Et meie kliendid ei peaks kulutama palju aega krediidiettevõtete otsimisele ja uurimisele, tegime seda nende heaks. Kasutades mugavat navigatsiioni ja kogu vajaliku teabe lühikokkuvõtet, oleme loonud projekti 123laen.ee