Laen ilma palgatõendita
ilma palgata

Laenud maksehäirega on laenud, mis on mõeldud inimestele, kellel on eelnevad maksehäired. Sellised laenud võivad olla suurema intressimääraga kui tavalised laenud, kuna laenuandja võtab suurema riski. Enne laenu võtmist peaksid inimesed uurima erinevaid laenuandjaid ja nende tingimusi ning olema valmis makseid õigeaegselt ja täielikult tegema, et vältida oma krediidiskoori veelgi halvemaks muutmist.
Meil on kõik pakkujad laenu ilma palgatõendita. Vali sobiv laenu (kiirlaen, väikelaen, sms laen, autolaen) ja ilma palgata.

Kuidas saada laenu ilma palgatõendita?

Juhul kui teil ei ole palgat…
Laenu saamine ilma palgatõendita võib olla keeruline, kuid siin on mõned võimalused:

  • Hoiused: kui sul on hoiused pangas või mujal, võid kaaluda hoiuste kasutamist tagatisena laenu saamiseks.
  • Kinnisvara tagatisel: mõned laenuandjad võivad olla valmis andma laenu vastu kinnisvara tagatist, kuid see nõuab hoolikat kaalumist, kuna võid kaotada oma tagatise, kui ei suuda laenu tagasi maksta.
  • Alternatiivsed sissetulekuallikad: kui sul on alternatiivne sissetulekuallikas, nagu rentimine või investeeringud, võid kaaluda nende kasutamist laenu saamiseks.
  • Kiirlaenud: mõned kiirlaenupakkujad võivad olla valmis andma laenu ilma palgatõendita, kuid intressimäärad võivad olla kõrgemad ja laenusummad väiksemad.

Tutvuge ka, kuidas saada laenu ilma sissetulekuta

laen ilma palgatõendita

1. Kiirlaen ilma palgatõendita

Siin on kiirlaenud ilma palgatõendita

Laenusumma500€ - 10000€
Laenuperiood3 - 60 kuud
KKMal. 26,23%
Intressal. 12,18%
kiirlaen refinantseeriminetagatiseta
Valitud  korda!
Laenupakkuja: Bondora AS
Tüüpilise laenu näide: 2 125 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 52,41 €. Krediidi kulukuse määr on 21,39%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 269,48 €, mis hõlmab 594,68 € intressi fikseeritud intressimääraga 10,17%, ning 424,8 € haldustasu. 125 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 144,48 €. Laenusumma 2 125 €.
Loe rohkem...

2. Autolaen ilma palgatõendita

Laenusumma500€ - 10000€
Laenuperiood - 
KKM38,85%
Valitud  korda!
Tüüpilise laenu näide: Laen 24 kuuks summas 2500 eurot, fikseeritud intressimäär 27,96% aastas, krediidi kulukuse määr 38,85% aastas, lepingutasu 125 eurot (lisandub laenusummale), tagasimaksete summa ja kogusumma 3456,72 eurot, 24 igakuist tagasimakset summas 144,03 eurot.
Loe rohkem...

3. Väikelaen ilma palgatõendita

Siin on väikelaenud ilma palgatõendita

Laenusumma500€ - 5000€
Laenuperiood6  - 60 kuud
KKM48,89%
Intressal. 1% kuus
väikelaenrefinantseerimine autolaen
Valitud  korda!
Laenupakkuja: AB Kreditex AS Loe rohkem...

Seotud teenused

Laen maksehäirega

“Laen maksehäirega” on laen, mida võib saada isegi maksehäiretega, kuid sellel on tavaliselt kõrgemad intressimäärad ja lisatasud.

Laen ilma isiku tuvastamiseta

“Laen ilma isiku tuvastamiseta” ei ole seaduslik laenutoode, kuna laenuandjad peavad tagama, et nad tuvastavad laenusaaja isiku ja tema tausta, et vältida rahapesu ja pettusi.

Laen ilma konto väljavõtteta

“Laen ilma konto väljavõtteta” on laen, mille korral laenuandja ei nõua pangakonto väljavõtet, kuid see võib olla kõrgema intressimääraga kui tavalised laenud.

Laenunäide 123laen.ee lehel: Kui laenad 1000€ tähtajaga 12 kuud, fikseeritud intressimääraga 12%, krediidi kulukuse määr on 24,58% aastas ja lepingutasu 2% laenusummast, siis sinu tagasimaksete kogusumma on 1117,60€ ning üldine kogusumma on 1167,60€.
Tähelepanu! Laen on finantskohustus. Enne laenamist tutvu hoolikalt tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas saada laenu ilma palgata?
Laenu saamine ilma palgata on võimalik, kuid siiski tuleb esitada pangakonto väljavõte, vähemalt 6 kuud ette.
Kuidas saada laenu ilma palgatõendita?
Soovite saada laenu ilma palgatõendita? Palgatõend, täna pole laenuandjale enam vaja anda. Sest piisab, kui esitada koos taotlusega oma pangakonto viimase 6 kuu väljavõtte.
Mis on laen ilma palgatõendita?
Klient, kes otsib võimalust saada laenu ilma palgatõendita või ilma sissetulekutõendita, tähendab enamasti seda, et ta ei soovi oma majanduslikku olukorda kinnitada. See on täiesti vastuolus seaduse ja laenupakkujate reeglitega. Igat tüüpi laenu saamiseks peate omama ja kinnitama stabiilse ja soovitavalt ametliku sissetuleku olemasolu vähemalt 6 kuu jooksul.
Millised on võimalused saada laenu ilma ametliku palgatõendita?
Võimalused laenu saamiseks ilma ametliku palgatõendita võivad olla laenuandjate lõikes erinevad, kuid mõned võimalused hõlmavad laenamist eraisikutelt, hoiuste kasutamist tagatisena või laenu saamist kinnisvara tagatisel.
Milline on intressimäär laenu saamisel ilma palgatõendita?
Intressimäär laenu saamisel ilma palgatõendita sõltub laenuandjast ja taotleja finantsolukorrast. Tavaliselt on intressimäär kõrgem kui tavapärase laenu puhul.
Millised on laenu tagasimaksmise tingimused ilma palgatõendita?
Laenu tagasimaksmise tingimused ilma palgatõendita sõltuvad laenuandjast ja taotleja finantsolukorrast. Laenu tagasimaksmine võib olla lühemate perioodide jooksul ning tagasimaksegraafik võib olla rangem kui tavalise laenu puhul.
Millised on laenu saamiseks vajalikud dokumendid, kui puudub ametlik palgatõend?
Laenu saamiseks ilma ametliku palgatõendita võib olla vaja esitada alternatiivseid dokumente, näiteks pangakonto väljavõtted, kinnisvara dokumendid, investeerimistulu tõendid jne. Täpsema teabe saamiseks tuleks pöörduda laenuandja poole.
Millised on võimalused saada laenu ilma palgatõendita, kui mul on madal krediidiskoor?
Laenu saamine ilma ametliku palgatõendita võib olla keeruline, kui sul on madal krediidiskoor. Kui sinu krediidiskoor on madal, võib olla keerulisem saada laenu ilma palgatõendita või võidakse nõuda täiendavaid tagatisi.