Laen maksehäirega 2024

Laenud maksehäirega, sealhulgas kiirlaenud ja väikelaen, on mõeldud inimestele, eriti eraisikule tagatiseta, kellel on eelnevad maksehäired. Laen kehtiva maksehäirega võib olla suurema intressimääraga kui tavalised laenud, näiteks autolaen, kuna laenuandja võtab suurema riski.

Kust saada laenu, kui on kehtiv maksehäire?

Tutvuge meie parimate pakkumistega.


Intress: 48,11 %
Periood: kuni ∞
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: Ferratum Bank p.l.c
Loe rohkem...

Intress: al. 12,18%
Periood: kuni 60 kuud
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: Bondora AS
Loe rohkem...

Kas te olete kindel, et teil on maksehäire?

Teil on kehtivad või lõpetatud maksehäired?
Otsige kõik info Maksehäireregistris siin.

Kust saab laenu kui on maksehäired?

Soovitame esitada mitmeid taotlusi eri laenuandjatele. Mõned neist võivad eirata negatiivset krediidiajaloole. Kuid maksehäired viitavad finantsprobleemidele. Kaaluge eelnevate võlgade refinantseerimist uue laenuga.Kiirlaen maksehäirega eraisikule. Kiirlaenu saamine maksehäiretega eraisikuna võib olla keeruline, kuna enamik laenuandjaid kontrollib enne laenu andmist taotleja krediidiskoori ja makseajaloo ning maksehäirete olemasolu võib takistada laenu saamist.

Laenuandja Summa min-maks Tagasimakseperiood min-maks Intress, alates
Bondora 500-10 000€ 3-60 kuud 10%
SMSRaha 200-100 000€ 1 kuu-15 aastat 9%
Ferratum 30-3 000€ 1-99 kuud 0%
Credit24 30-5 000€ 1-60 kuud 2%

Enne laenu võtmist või refinantseerimist peaksid inimesed uurima erinevaid laenuandjaid ja nende tingimusi ning olema valmis makseid õigeaegselt ja täielikult tegema, et vältida oma krediidiskoori veelgi halvemaks muutmist.

Laenuandja Summa min-maks Tagasimakseperiood min-maks Intress, alates
Kreditex 300-15 000€ 6-72 kuud 12%
SMSRaha 200-100 000€ 1 kuu-15 aastat 9%
Ferratum 30-3 000€ 1-99 kuud 0%
Väikelaenu taotlemine maksehäiretega võib olla keeruline, kuna enamik laenuandjaid teevad põhjaliku taustauuringu laenuvõtja krediidivõimekuse ja makseajaloo kohta enne laenu väljastamist.

Laenuandja Summa min-maks Tagasimakseperiood min-maks Intress, alates
Coop Pank 300-15 000€ 6-72 kuud 12%
Hüpoteeklaen maksehäirega ja laen kinnisvara tagatisel maksehäirega. Hüpoteeklaenu taotlemine maksehäiretega võib olla keeruline, kuna laenuandjad teevad tavaliselt põhjaliku taustakontrolli laenuvõtja krediidiskoori ja makseajaloo kohta.

Laenuandja Summa min-maks Tagasimakseperiood min-maks Intress, alates
Bondora 500-10 000€ 3-60 kuud 10%
Coop Pank 300-15 000€ 6-72 kuud 12%

Laenunäide

Kui laenad 1000€ tähtajaga 12 kuud, fikseeritud intressimääraga 12%, krediidi kulukuse määr on 24,58% aastas ja lepingutasu 2% laenusummast, siis sinu tagasimaksete kogusumma on 1117,60€ ning üldine kogusumma on 1167,60€.

Kiirlaen maksehäirega tingimused

 1. Laen summas: 30 – 3000 eurot
 2. Laenuperiood: 1 – 36 kuud
 3. Intress uutele klientidele: 0%
 4. Maksimaalne intress: ~65%
 5. Lepingu tasu: 0 – 130 eurot
 6. Haldamise tasu: 0 – 4% laenusummast
 7. Vaanusepiirang: 18 – 75+ a.

Kuidas saada laenu, kui esineb maksehäired?

Juhul kui teil esineb maksehäired…
Laenu saamine, kui teil on maksehäired, võib olla keerulisem, kuna laenuandjad hindavad teie krediidiskoori ja makseajalugu, et hinnata teie maksevõimekust ja krediidivõimekust. Siiski on mitmeid samme, mida saate võtta, et suurendada oma võimalusi laenu saamiseks:

 • Parandage oma krediidiskoori – maksehäirete korral võib teie krediidiskoor olla madal, seega on oluline võtta meetmeid selle parandamiseks. Selleks võite tasuda oma võlgnevusi, maksta arveid õigeaegselt ja vältida uute võlgnevuste tekkimist.
 • Kaaluge tagatisega laenu – tagatisega laenud, nagu näiteks kodulaen või auto laen, võivad olla lihtsam saada, kuna laenuandja saab kasutada vara tagatiseks juhul, kui te ei suuda laenu tagasi maksta. See võib vähendada laenuandja riski ja suurendada teie võimalusi laenu saamiseks.
 • Otsige alternatiivseid laenuandjaid – mõned alternatiivsed laenuandjad võivad pakkuda laenu isegi siis, kui teil on maksehäired. Sellised laenuandjad võivad olla kõrgema intressimääraga, kuid võivad olla paindlikumad oma laenutingimuste osas.
 • Kaasake kaaslaenaja – kui teil on kaaslaenaja, kes on krediidivõimeline ja kellel on hea makseajalugu, võite suurendada oma võimalusi laenu saamiseks ja võite saada parema intressimäära.
kiirlaen maksehäirega

“Maksehäire” tähendab, et olete võlgu jäänud maksetega ja teie krediidireiting on kahjustatud. See tähendab, et olete võib-olla hilinenud arvete tasumisega või jätnud maksmata laenu, krediitkaardi või mõne muu maksekohustuse. Palun vaadake ka sellel lehel olevat kasulikku teavet – Makseraskustes käitumine

Kas Teil on võlg või maksehäre?

Ära karda, leiame koos lahenduse. Teil on võimalus saada laenu auto tagatisel. Vastasel juhul klõpsake – refinantseerimine lingil ja valige sobiv laenuandja.

Mida otsivad veel maksehäirega:

 • sms laen maksehäirega
 • krediitkaart maksehäirega
 • refinantseerimine maksehäirega

Seotud teenused

Laen ilma palgatõendita

“Laen ilma palgatõendita” on laenutoode, mille korral laenuandja ei nõua taotlejalt ametlikku palgatõendit või muud sissetuleku tõendit.

Laen ilma isiku tuvastamiseta

“Laen ilma isiku tuvastamiseta” ei ole seaduslik laenutoode, kuna laenuandjad peavad tagama, et nad tuvastavad laenusaaja isiku ja tema tausta, et vältida rahapesu ja pettusi.

Laen ilma konto väljavõtteta

“Laen ilma konto väljavõtteta” on laen, mille korral laenuandja ei nõua pangakonto väljavõtet, kuid see võib olla kõrgema intressimääraga kui tavalised laenud.

KKK: laenu maksehäirega kohta

Mis on maksehäire?

Laenu maksehäired võivad juhtuda igaühega. Mõnikord võib laenumakse õigeaegne tasumine olla keeruline. Maksehäirega või maksegraafiku mittejärgimise korral on oht sattuda rikkujate nimekirja.

Kuidas saada kiirlaenu maksehäirega? (hilinenud maksetega, võlgnevuste puhul)

Teil on hilinenud maksetega laenusid ja olete kantud Krediidiinfo registrisse, siis keeldutakse teile tõenäoliselt laenu andmisest. Kui teil on kehtivaid võlakohustusi ja tasute need õigeaegselt, siis ei tohiks probleeme tekkida. Mõlemal juhul hindab krediidiettevõte kliendi maksevõimet individuaalselt.

Kas on võimalik saada laenu, kui mul on olnud varem maksehäireid?

Jah, on võimalik saada laenu, kui sul on olnud varem maksehäireid. Siiski võivad laenuandjad nõuda täiendavaid tagatisi või kõrgemat intressimäära.

Milline on intressimäär laenu saamisel maksehäiretega?

Laenu intressimäär sõltub laenuandjast ja sinu maksehäirete ajaloost. Tavaliselt on intressimäär kõrgem kui tavalise laenu puhul.

Millised on laenu tagasimaksmise tingimused?

Laenu tagasimaksmise tingimused sõltuvad laenuandjast ja võivad varieeruda vastavalt sinu finantsolukorrale. Tavaliselt on tagasimaksmise periood lühem ning tagasimaksegraafik rangem kui tavalise laenu puhul.

Millised on võimalikud lisatasud ja tasud, kui võtan laenu maksehäiretega?

Võttes laenu maksehäiretega, võivad tekkida mitmed lisatasud ja tasud, nagu kõrgem intressimäär, leppetrahvid ja hilinemistasud. Need sõltuvad laenuandjast ja võivad olla kõrgemad kui tavalise laenu puhul.

Milliseid dokumente on vaja laenu taotlemiseks ja millised on laenu saamise tingimused, kui mul on olnud maksehäireid?

Laenu taotlemiseks võib olla vaja esitada erinevaid dokumente, nagu isikut tõendav dokument, pangakonto väljavõtted, töötasu tõend ja muud dokumendid. Lisaks võivad laenu saamiseks olla nõutavad kindlad tingimused, nagu piisav sissetulek ja kinnisvara tagatis. Laenuandjalt saad täpsemat teavet vajalike dokumentide ja tingimuste kohta.