Close

Laen maksehäirega 2023
laen eraisikule ilma tagatiseta

Laenud maksehäirega on laenud, mis on mõeldud inimestele, kellel on eelnevad maksehäired. Sellised laenud võivad olla suurema intressimääraga kui tavalised laenud, kuna laenuandja võtab suurema riski. Enne laenu võtmist peaksid inimesed uurima erinevaid laenuandjaid ja nende tingimusi ning olema valmis makseid õigeaegselt ja täielikult tegema, et vältida oma krediidiskoori veelgi halvemaks muutmist.
“Maksehäire” tähendab, et olete võlgu jäänud maksetega ja teie krediidireiting on kahjustatud. See tähendab, et olete võib-olla hilinenud arvete tasumisega või jätnud maksmata laenu, krediitkaardi või mõne muu maksekohustuse.
Laenusumma
€30
Leia parim laen maksehäirega pakkumine
Võimalik leida pakkumine minimaalse intressiga!

Kuidas saada laenu, kui esineb maksehäired?

Juhul kui teil esineb maksehäired…
Laenu saamine, kui teil on maksehäired, võib olla keerulisem, kuna laenuandjad hindavad teie krediidiskoori ja makseajalugu, et hinnata teie maksevõimekust ja krediidivõimekust. Siiski on mitmeid samme, mida saate võtta, et suurendada oma võimalusi laenu saamiseks:

  • Parandage oma krediidiskoori – maksehäirete korral võib teie krediidiskoor olla madal, seega on oluline võtta meetmeid selle parandamiseks. Selleks võite tasuda oma võlgnevusi, maksta arveid õigeaegselt ja vältida uute võlgnevuste tekkimist.
  • Kaaluge tagatisega laenu – tagatisega laenud, nagu näiteks kodulaen või auto laen, võivad olla lihtsam saada, kuna laenuandja saab kasutada vara tagatiseks juhul, kui te ei suuda laenu tagasi maksta. See võib vähendada laenuandja riski ja suurendada teie võimalusi laenu saamiseks.
  • Otsige alternatiivseid laenuandjaid – mõned alternatiivsed laenuandjad võivad pakkuda laenu isegi siis, kui teil on maksehäired. Sellised laenuandjad võivad olla kõrgema intressimääraga, kuid võivad olla paindlikumad oma laenutingimuste osas.
  • Kaasake kaaslaenaja – kui teil on kaaslaenaja, kes on krediidivõimeline ja kellel on hea makseajalugu, võite suurendada oma võimalusi laenu saamiseks ja võite saada parema intressimäära.
kiirlaen maksehäirega

Kust saab laenu kui on maksehäired?

Kust saada laenu maksehäirega? Vastus on väga lihtne – peaksite esitama võimalikult palju laenutaotlusi erinevate summade ja tähtaegadega erinevatesse laenuettevõtetesse. Ainult sel viisil leiate laenuandja, kes ei pööra tähelepanu halvale krediidiajaloole. Kuid pidage meeles, et hilinenud maksete olemasolu on juba märk finantsraskustest ja kui te ei suuda olukorda parandada, halvendate ainult oma finantsolukorda. Parim viis oma finantsolukorra parandamiseks on kasutada uut laenu varasemate võlgade refinantseerimiseks.

1. Kiirlaen maksehäirega / Kredidikonto laenulimiitiga maksehäirega

Kiirlaen maksehäirega eraisikusele. Kiirlaenu saamine maksehäiretega eraisikuna võib olla keeruline, kuna enamik laenuandjaid kontrollib enne laenu andmist taotleja krediidiskoori ja makseajaloo ning maksehäirete olemasolu võib takistada laenu saamist.

Laenupakkumine 1 minutiga.
Laenusumma500€ - 10000€
Laenuperiood3 - 60 kuud
KKMal. 26,23%
Intressal. 12,18%
Viimane kommentaar:
Kasutaja: "Kas ma saan Bondorast teist kiirlaenu?"...
kiirlaen refinantseeriminetagatiseta
Valitud  korda!

Bondora laen – tagatiseta laen. Taotlus 100 % veebis.

Laenupakkuja: Bondora AS
Tüüpilise laenu näide: 2 125 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 52,41 €. Krediidi kulukuse määr on 21,39%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 269,48 €, mis hõlmab 594,68 € intressi fikseeritud intressimääraga 10,17%, ning 424,8 € haldustasu. 125 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 144,48 €. Laenusumma 2 125 €.
Loe rohkem...

2. Väikelaen maksehäirega

Väikelaenu taotlemine maksehäiretega võib olla keeruline, kuna enamik laenuandjaid teevad põhjaliku taustauuringu laenuvõtja krediidivõimekuse ja makseajaloo kohta enne laenu väljastamist.

Laenusumma500€ - 5000€
Laenuperiood6  - 60 kuud
KKM48,89%
Intressal. 1% kuus
väikelaenrefinantseerimine autolaen
Valitud  korda!

Võimalik kuni 90 päevane maksepuhkus.

Laenupakkuja: AB Kreditex AS Loe rohkem...

3. Hüpoteeklaen maksehäirega

Hüpoteeklaen maksehäirega ja laen kinnisvara tagatisel maksehäirega. Hüpoteeklaenu taotlemine maksehäiretega võib olla keeruline, kuna laenuandjad teevad tavaliselt põhjaliku taustakontrolli laenuvõtja krediidiskoori ja makseajaloo kohta.

Laenusumma500€ - 15000€
Laenuperiood12 - 84 kuud
KKMkuni 60,27%
Intressalates 7,9%
väikelaenrefinantseerimine autolaen
Valitud  korda!
Tüüpilise laenu näide: 5000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 0€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 18,37%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 453,49€.
Loe rohkem...

4. Auto järelmaks maksehäirega

Autolaen või auto järelmaks maksehäirega. Autolaenu või auto järelmaksu taotlemine maksehäiretega võib olla keeruline, kuna laenuandjad teevad tavaliselt põhjaliku taustakontrolli laenuvõtja krediidivõimekuse ja makseajaloo kohta enne laenu väljastamist.

Autotagatis / Autoliising
Laenusumma500€ - 10000€
Laenuperiood - 
KKM38,85%
Valitud  korda!
Tüüpilise laenu näide: Laen 24 kuuks summas 2500 eurot, fikseeritud intressimäär 27,96% aastas, krediidi kulukuse määr 38,85% aastas, lepingutasu 125 eurot (lisandub laenusummale), tagasimaksete summa ja kogusumma 3456,72 eurot, 24 igakuist tagasimakset summas 144,03 eurot.
Loe rohkem...

Mida otsivad veel maksehäirega:

sms laen maksehäirega
krediitkaart maksehäirega
autoliising maksehäirega
krediidikonto maksehäirega
refinantseerimine maksehäirega
laen auto tagatisel maksehäirega

Kas Teil on võlg või maksehäre?

Ära karda, leiame koos lahenduse. Teil on võimalus saada laenu auto tagatisel. Vastasel juhul klõpsake – refinantseerimine lingil ja valige sobiv laenuandja.

Peamised põhjused maksegraafiku rikkumiseks krediidiajaloos

Laen maksehäirega on võimalus neile, kes vajavad raha ja kellel on maksehäire krediidiajaloos. See tähendab, et inimesed, kes on varem võlgu jäänud, võivad ikkagi taotleda laenu. Sellised laenud võivad olla suurema intressimääraga ja kõrgemate kuludega, kuid need on mõeldud inimestele, kes vajavad raha hädasti.

Kuidas saada laenu võlgnevuste korral

Enne laenu võtmist on oluline uurida erinevaid laenuandjaid ja nende tingimusi. Maksehäirega laenamise korral on eriti oluline olla valmis makseid õigeaegselt ja täielikult tegema, et vältida oma krediidiskoori veelgi halvemaks muutmist.

Kuidas suurendada võimalusi laenu saamiseks maksegraafiku rikkumise korral

Kui teil on maksehäired, võib laenu saamine olla keeruline. Laenuandjad hindavad teie krediidiskoori ja makseajalugu, et hinnata teie maksevõimekust ja krediidivõimekust. Kuid on olemas mitmeid samme, mida saate võtta, et suurendada oma võimalusi laenu saamiseks.

Tagatiseta laenude eelised ja riskid võlgnevuste korral

Üks võimalus on parandada oma krediidiskoori. See tähendab võlgnevuste tasumist, arvete õigeaegset maksmist ja uute võlgnevuste vältimist. Teine võimalus on kaaluda tagatisega laenu, mis võib olla lihtsam saada, kuna laenuandja saab kasutada vara tagatiseks, kui te ei suuda laenu tagasi maksta.

Võimalused laenamiseks maksegraafiku rikkumise korral krediidiajaloos

Lisaks võite kaasata kaaslaenaja, kellel on hea krediidiskoor ja makseajalugu. Sellisel juhul võite saada parema intressimäära ja suurendada oma võimalusi laenu saamiseks. Oluline on aga meeles pidada, et maksehäirega laenud võivad olla kulukamad ja seetõttu tuleks hoolikalt kaaluda, kas laenu võtmine on tõesti hädavajalik.

Seotud teenused

Laen ilma palgatõendita

“Laen ilma palgatõendita” on laenutoode, mille korral laenuandja ei nõua taotlejalt ametlikku palgatõendit või muud sissetuleku tõendit.

Laen ilma isiku tuvastamiseta

“Laen ilma isiku tuvastamiseta” ei ole seaduslik laenutoode, kuna laenuandjad peavad tagama, et nad tuvastavad laenusaaja isiku ja tema tausta, et vältida rahapesu ja pettusi.

Laen ilma konto väljavõtteta

“Laen ilma konto väljavõtteta” on laen, mille korral laenuandja ei nõua pangakonto väljavõtet, kuid see võib olla kõrgema intressimääraga kui tavalised laenud.

Laenunäide 123laen.ee lehel: Kui laenad 1000€ tähtajaga 12 kuud, fikseeritud intressimääraga 12%, krediidi kulukuse määr on 24,58% aastas ja lepingutasu 2% laenusummast, siis sinu tagasimaksete kogusumma on 1117,60€ ning üldine kogusumma on 1167,60€.
Tähelepanu! Laen on finantskohustus. Enne laenamist tutvu hoolikalt tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas te olete kindel, et teil on maksehäire?
“Teil on kehtivad või lõpetatud maksehäired? Otsige kõik info Maksehäireregistris siin. creditinfo maksehäired
Mis on maksehäire?
Laenu maksehäired võivad juhtuda igaühega. Mõnikord võib laenumakse õigeaegne tasumine olla keeruline. Maksehäirega või maksegraafiku mittejärgimise korral on oht sattuda rikkujate nimekirja.
Kuidas saada kiirlaenu maksehäirega? (hilinenud maksetega, võlgnevuste puhul)
Kui Teil on hilinenud maksetega laenusid ja olete kantud Krediidiinfo registrisse, siis keeldutakse teile tõenäoliselt laenu andmisest. Kui teil on kehtivaid võlakohustusi ja tasute need õigeaegselt, siis ei tohiks probleeme tekkida. Mõlemal juhul hindab krediidiettevõte kliendi maksevõimet individuaalselt.
Kas on võimalik saada laenu, kui mul on olnud varem maksehäireid?
Jah, on võimalik saada laenu, kui sul on olnud varem maksehäireid. Siiski võivad laenuandjad nõuda täiendavaid tagatisi või kõrgemat intressimäära.
Milline on intressimäär laenu saamisel maksehäiretega?
Laenu intressimäär sõltub laenuandjast ja sinu maksehäirete ajaloost. Tavaliselt on intressimäär kõrgem kui tavalise laenu puhul.
Millised on laenu tagasimaksmise tingimused?
Laenu tagasimaksmise tingimused sõltuvad laenuandjast ja võivad varieeruda vastavalt sinu finantsolukorrale. Tavaliselt on tagasimaksmise periood lühem ning tagasimaksegraafik rangem kui tavalise laenu puhul.
Millised on võimalikud lisatasud ja tasud, kui võtan laenu maksehäiretega?
Võttes laenu maksehäiretega, võivad tekkida mitmed lisatasud ja tasud, nagu kõrgem intressimäär, leppetrahvid ja hilinemistasud. Need sõltuvad laenuandjast ja võivad olla kõrgemad kui tavalise laenu puhul.
Milliseid dokumente on vaja laenu taotlemiseks ja millised on laenu saamise tingimused, kui mul on olnud maksehäireid?
Laenu taotlemiseks võib olla vaja esitada erinevaid dokumente, nagu isikut tõendav dokument, pangakonto väljavõtted, töötasu tõend ja muud dokumendid. Lisaks võivad laenu saamiseks olla nõutavad kindlad tingimused, nagu piisav sissetulek ja kinnisvara tagatis. Laenuandjalt saad täpsemat teavet vajalike dokumentide ja tingimuste kohta.