Mis on parim kiirlaen? Parim kiirlaen on laenupakkumine, mida kasutas möödunud perioodil enamik meie kliente. Kogume iga kuu statistikat ning iga kuu avaldame infot, milline laenupakkumine oli sel perioodil meie klientide seas nõutud.

Parim kiirlaen 2024 – see on moobiilne krediidikonto Boonuslaen.

Laenusumma100€ - 5000€
Laenuperiood1 - 60 kuud
KKMal. 26,85%
Intresskuni 41.8%
Valitud  korda!
Tüüpilise laenu näide: Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 50,80 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2452,75 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 41.7925 %.
Loe rohkem...

Parim kiirlaen

Parim kiirlaen meie portaalis on mobiilne kiirlaen (krediidikonto) Monefitis. See on mugav ja populaarne kiilaen. Monefit saab 4,7 hinne. Kui teil on teine arvamus, palun kirjutage altpoolt.

Mis kiirlaenupakkuja on parem Teie jaoks?
  • Kirjutage oma vastus

Liitu hääletusega, valime Eesti parima kiirlaenu. Uuendame tulemusi iga kuu. Ärge unustage hääletada.

Võib-olla ei pruugi teie arvamus parima kiirlaenu kohta olla meie omaga. Selleks teeme ettepaneku osaleda sõltumatul hääletusel. Kui te ühel või teisel põhjusel ei ole meie klient ja tegite kiirlaenu taotlemise otsuse meie väljaannetele tuginemata, on teil siiski õigus hääletada ja meiega oma arvamust jagada.