Raha kiirelt kätte

Tarbimislaen

“Tarbimislaen” on laenutoode, mis aitab rahastada erinevaid tarbimisvajadusi…

Kiirlaen

Kiirlaen on laenufirmalt saadud rahalaen tähtajaga 1 kuu kuni 3 aastat ja summas mitte üle 15000 euro.

Krediidikonto

Teile avatakse virtuaalne konto limiidiga kuni 3000 eurot.

Palgapäevalaen

Kiirlaen 30 päevaks või laen tagatiseta 1 kuuks. Sel juhul te võite kasuta raha 1 kuu ja tagasta raha.

SmsLaen

Smslaen on lühiajaline laen, mida saab taotleda mobiiltelefoni SMS-i teel ning mille tagasimaksmine toimub tavaliselt väiksemate summadena ja lühema perioodi jooksul.

Krediidiliin

See on finantsteenust, mida pakuvad pangad ja teised finantsasutused ning mis võimaldab laenuvõtjal kasutada ettemääratud krediitlimiiti vastavalt vajadusele.

Mobiilne laen

Mobiilne laen on laen, mida saab taotleda ja saada mobiilirakenduse kaudu ilma, et peaksid külastama pangakontorit või täitma paberil taotlust.

Krediitkaart

Krediitkaart on plastkaart, mis võimaldab sooritada krediitoste.

Krediidilimiit

Krediidilimiit on maksimaalne summa, mida saab kasutada krediidikontolt või krediitkaardilt.

Väikelaen

Väikelaen on saadaval alates 2% kuus intressimääraga ning laenu taotlemine on kiire ja mugav.

Laenud kiirelt kätte [ juuli, 2024 ]


Intress: 48,11 %
Periood: kuni ∞
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: Ferratum Bank p.l.c
Loe rohkem...

Intress: al. 12,18%
Periood: kuni 60 kuud
Thumb up
Valitud  korda!

Laenupakkuja: Bondora AS
Loe rohkem...
Raha kiirelt kätte saamiseks on olemas mitmeid laenutoodete kategooriaid, mille hulka kuuluvad kiirlaenud, väikelaenud, mobiilsed laenud, tarbimislaenud, krediidikontod, krediidiliinid eraisikutele, krediidilimiidid, palgapäevalaenud, krediitkaardid ja virtuaalsed krediitkaardid.

Kiirlaenud võimaldavad kiiresti raha laenata, kuid selle intressimäär võib olla tavalisest kõrgem. Väikelaenud sobivad hästi väikeste kulude katmiseks ja on samuti lühiajalised laenud.

Mobiilsed laenud on mugavad, sest saab raha laenata mobiilirakenduste kaudu. Tarbimislaenud on pikemaajalised laenud, mis sobivad suuremate kulutuste katmiseks, nagu näiteks auto ostmine või kodu renoveerimine.

Krediidikontod ja krediidiliinid eraisikutele on laenuandja poolt määratud krediidilimiidiga kontod, millelt saab laenata vastavalt vajadusele. Krediidilimiidid on sageli paindlikud laenutooted, mis võimaldavad laenata vastavalt vajadustele ja maksta tagasi vastavalt oma finantsvõimekusele.

Palgapäevalaenud on mõeldud lühiajaliseks kasutamiseks ja võimaldavad laenata raha enne oma järgmist palgapäeva. Krediitkaardid ja virtuaalsed krediitkaardid on laenutooted, mis võimaldavad laenata vastavalt krediitkaardi limiidile.

Kokkuvõttes on raha kiirelt kätte saamiseks olemas mitmeid erinevaid laenutoodete kategooriaid. Oluline on hoolikalt kaaluda laenu kulukust ja tagasimaksevõimekust enne laenu võtmist.

Kiirlaenu eesmärgid

  • Kiire ravilaen võimaldab saada vajalikke vahendeid, mida kavatsete kulutada tervishoiuarvete tasumiseks
  • Kiire reisilaen katab kõik teie reisimisel tekkinud kulud
  • Kiire kiirostu laen aitab teil osta mistahes vajalikku toodet, millele ei saa järelmaksu vormistada.
  • Kiire remondilaen (sh autoremondilaen) aitab katta teie kodu või sõiduki remondiga seotud kulud.
  • Kiire pulmalaen on suurepärane võimalus korraldada uhke pulmapidu. Ettenägematute kulude tekkimisel ei pea te enam raha pärast muretsema.
  • Kiirlaen arvete tasumiseks aitab välja rasketel hetkel. Laenutaotluse kinnitamine ühe tööpäeva jooksul aitab teil vältida makseviivitusega seotud probleeme.
  • Kiirlaenu refinantseerimine võib olla väga kasulik, kuna saate uue laenulepingu sõlmida soodsamatel tingimustel. refinantseerimine
  • Kiirlaenud eraisikutelt eraisikul – Mõned laenufirmad on vahendajateks eraisikutele: ühelt poolt on need, kes soovivad raha laenata ja sellega tulu teenida, teiselt poolt on need, kes soovivad raha laenata. Näiteks need on Omaraha ja Ühisraha, Kreditex.
kiirlaen Tehnika ostmiseks

Sädelev kodutehnika nüüd ja kohe!

Kui sinu pesumasin või külmkapp on katki läinud ja sul on vaja uut kodutehnikat, siis kiirlaen võib olla kiire ja mugav lahendus, et saaksid uue kodutehnika soetada nüüd ja kohe.

kiirlaen ravimiseks

Kiire ravi vajab kiiret tegutsemist

Kui sul on vaja kiiresti ravi, kuid sul pole piisavalt raha, siis kiirlaen võib olla kiire ja mugav lahendus, et saaksid vajalikud meditsiinilised protseduurid läbi viia ja taastuda.

kiirlaen Kingituse ostmiseks

Kingituseks midagi erilist

Kui soovid oma kallile inimesele kingitust teha, kuid sul pole piisavalt raha, siis kiirlaen võib olla kiire ja mugav lahendus, et saaksid osta midagi erilist ja üllatada teda.

kiirlaen õnnetuse korral

Elu ootamatused

Elus võib juhtuda ootamatuid asju, nagu näiteks auto remont või äkitselt katki läinud torustik, mis nõuab kiiret lahendust ja raha. Kiirlaen võib olla kiire ja mugav lahendus, et saaksid oma probleemid lahendada ja elu jätkata.