Close

Laenu võtmine jõulude ajal

Jõulud on imeline aeg täis siginat-saginat, laste naerulaginat, toredaid toimetusi ja loomulikult kingitusi.
Kahjuks on nii, et paljud saavad täna õdusast kodutundest, kuuse ehtimisest, krõbedatest verivorstidest, kingitustest, piparkookidest ja kommidest ainult unistada.

Ühed saavad raha kergekäeliselt kulutada, teised aga on sunnitud laenu võtma.
Kiiduväärt, kui teil on raha üllatusteks ja kingitusteks kõrvale pandud, aga kui te nii ettenägelik pole olnud, pole ka midagi hullu. Elu läheb edasi, sest kokku saab hoida mitut moodi, näiteks kasutades ära pankade ja poodide pühadepakkumisi. Te saate alati kasutada krediitkaarti, võtta kiirlaenu või osta hetkel vajalikuna tunduvad teenused või asjad järelmaksuga.

Pole kahtlustki, et laenuettevõtted on alati valmis abi pakkuma, kui tahate osta rohkem asju kui rahakott võimaldab, aga on see alati mõistlik? Laenu võttes ärge kunagi unustage, et see tuleb varem või hiljem tagasi maksta.
Kas sel keerulisel ajal ikka tasub tormata laenu võtma? Selle koha peal lähevad arvamused lahku. Ühed arvavad, et laenu võtmise asemel oleks targem varasemast säästlikumalt elada, teised aga eelistavad ennast ja lähedasi rõõmustada siin ja praegu, sest homme võib kätte jõuda kaua ennustatud maailmalõpp.

Laenuportaal 123laen.ee annab teile nõu, kuidas pühadele arukalt vastu astuda. Ei ole vaja osta kalleid kinke. Selles ei kahtle vist keegi, et iga pidu ja püha peab olema meeldejääv, aga selle saavutamiseks ei tule tingimata teha suuri kulutusi. Looge muinasjutulised jõulud ise! Veetke ostlemisele planeeritud aeg parem pere seltsis – küpsetage näiteks piparkooke ja kaunistage need koos. See võib kujuneda päris lõbusaks! Või veetke aega värskes õhus ja liikumises – minge näiteks metsa või liuväljale uisutama. Või joonistage üksteisest pilte. Võimalusi on palju.

Need on ainult mõned soovitused, aga kui otsustate siiski panga pakkumist kasutada, ÄRGE UNUSTAGE, et laenu tasub võtta ainult juhul,
– kui olete KINDEL oma sissetulekute stabiilsuses;
– kui annate endale SELGESTI aru oma rahalistest võimalustest ja laenu võtmisega seotud riskidest.
Tuletame teile veelkord meelde! Praeguses majandusliku ebamäärasuse olukorras mõelge järelmaksuga ostud väga hoolikalt läbi.
Nõuanded
– Tutvuge kindlasti põhjalikult lepingu tingimuste, laenulepingu sõlmimisega kaasnevate lisatasude ja intressimääraga.
– Uurige laenuettevõtte tausta ja lugege kommentaare. Ettevõte peab hangitud teabe põhjal tunduma teile usaldusväärne.
– Enne laenu võtmist peate olema kindel, et suudate selle tagasi maksta.
Head pakkumised
– Bondora annab tagatiseta kiirlaenu 500-10 000 €. Julgeme lubada, et saate raha kätte küsimise päeval. Lisateavet vaadake siit
– Head pakkumised ettevõttelt Credit24. Nemad annavad oma klientidele kuni 6 kuud maksepuhkust. Intress kuus alates 2%. Lisateavet vaadake siit
123laen soovib teile häid pühi! Istuge veel korraks maha ja mõelge tõsiselt järele, kas teil ikka tõesti on vaja laenu võtta. Võimalik, et tegelikult ei ole. Ärge ronige võla võrku – tervitage uut aastat kerge südamega!